In 2018 werd in onze parochiekern de Passion georganiseerd, uitgevoerd door Revival met als verteller Adrie Stokman. Tot tweemaal toe was de kerk helemaal gevuld met belangstellenden.
Niet zo veel later kwam het verzoek vanuit De Kwakel om de Passion in 2019 bij hen in de kerk uit te voeren. De kerk was daar ook goed gevuld en er was een dankbaar publiek. Blijkbaar is er goed mond-tot-mond enthousiasme uitgedragen en werden we voor 2020 gevraagd om de Passion op te voeren in Mijdrecht. Helaas brak Corona uit en heeft Revival het niet kunnen uitvoeren. Maar dit jaar zullen zij op 25 maart in Montfoort de Passion weer ten gehore brengen, weer met de mooie foto’s en verteller Adrie Stokman.

Mocht u het nogmaals willen beleven of kon u er eerder niet bij zijn, u bent welkom in Montfoort. Het zal ook uitgezonden worden via een stream, meer informatie daarover kunt u tegen de tijd van de uitvoering vinden op de site van onze kerk www.rkgroenehart.nl.