• In de maanden juli en augustus wordt het zomerrooster voor de vieringen gehanteerd. Dit houdt in dat eens in de veertien dagen in het weekeinde in onze kerk een viering wordt gehouden. Voor de data verwijs ik naar het rooster achter in dit blad.
  • Op woensdagavond om 19.00 uur kan er in de zomermaanden elke week gevierd worden!
  • Fijn dat vrijwilligers het ook dit jaar weer mogelijk maken dat in de schoolvakantie tijdens de maanden juli en augustus de kerk in de middag van 13.30 uur tot 16.00 uur open is voor een bezoek. Een mooie gelegenheid om eens binnen te lopen, alleen of met kinderen/kleinkinderen. Ook op een regenachtige dag is iedereen welkom.
  • Noteer vast in uw agenda:
  • Zaterdag 10 september is het Open Monumentendag. De kerk zal ook dit jaar weer open zijn met allerlei activiteiten.
  • Zondag 11 september is de Adrianus viering. Wij gedenken de H. Adrianus, onze patroonheilige en ook het begin van het nieuwe schooljaar.
  • Zondag 11 september in de middag worden “Onze vrijwilligers” in het zonnetje gezet.
  • De pastoraatgroep wenst iedereen een mooie zonnige zomer. Even vrij van werk, school, vergaderingen of verplichtingen, een fijne vakantie allemaal. Als u op vakantie gaat is het wellicht leuk om een vakantiegroet te sturen naar de Pastorie, Langeraarseweg 90, 2461CL Ter Aar. Wij wensen u een goede en veilige reis!