Dinsdagavond 10 mei hebben Sjaak Leliveld en de MOV-werkgroep van Aarlanderveen een Klaverjasavond georganiseerd om de vluchtelingen uit Oekraïne, die in onze gemeente wonen,
een extraatje te kunnen geven.

28 Deelnemers hebben gezellig en enthousiast drie potjes gespeeld onder het genot van hapjes en drankjes, waarna een verloting plaatsvond. Verrassend was dat deze spontane actie ruim € 500,00!! heeft opgeleverd.

Dit bedrag zal overgedragen worden aan één of meer medewerkers in onze gemeente die zich actief inzetten voor de Oekraïense vluchtelingen die binnen onze gemeente gehuisvest zijn. Van de hierboven genoemde opbrengst kunnen schoolspullen voor de kinderen aangeschaft worden en/of vervoersmiddelen, zoals fietsen e.d. Ook is het mogelijk dat hiervan luiers en andere middelen aangeschaft zullen worden, zodat de gevluchte Oekraïners in hun levensonderhoud kunnen voorzien.

We hopen dat we u in de volgende Samenstromen kunnen informeren waaraan deze donatie werkelijk is besteed.

Beste Klaverjassers, dank jullie wel voor jullie bijdrage