INLEGVEL PAROCHIEKERN HOOGMADE / WOUBRUGGE
DECEMBER 2020 en JANUARI 2021

Secretariaat parochiekern Hoogmade-Woubrugge
Geopend op dinsdag van 09.30 – 10.30 uur; Kerkstraat 57, 2355 AG Hoogmade, tel. 071-5018237; e-mail: hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl;
website: https://rkgroenehart.nl/locaties/hoogmade-woubrugge/
inschrijven nieuwsbrief via e-mail: bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl
Beheercommissie parochiekern Hoogmade-Woubrugge
Voorzitter: Leo van Rijn, tel. 071-5013863; adviseur: Paul Wolvers, secretaris: Lydia Foeken, penningmeester: Peter Borst, leden: Ilma de Haas en Mariska van Leeuwen, adviseur onderhoud gebouwen-terrein: Henk Brunt

Betalingen – rekeningnummers parochiekern Hoogmade-Woubrugge
• Kerkbalans: IBAN NL52 RABO 0123.2014.38 t.n.v. H. Franciscus, Kerkbalans BCP Hoogmade-Woubrugge
• Overige betalingen: IBAN NL56 RABO 0123.2001.05 t.n.v. H. Franciscus, BCP Hoogmade-Woubrugge
Contactpersoon pastoraatgroep: Jeanne Borst, tel. 06-16016089
Contactpersoon kosters: Theo Nieuwenhuizen, tel. 071-5018821
Contactpersoon bezoekgroep: Riekie Brunt, tel. 071-5018138 (voor Hoogmade) en
Nico Koot, tel. 0172-518178 (voor Woubrugge)
Informatie voor leden van St. Barbara: bij overlijden neemt u contact op met
Van Leeuwen Uitvaartverzorging, tel. 06-13449107

Liturgierooster (in de Schuur, Schoollaan 2, Hoogmade)

ZONDAG 6 DECEMBER: Woord- en Gebedsviering om 9.15 uur
2e zondag van de Advent
Er is een tweede collecte voor de Adventsactie
Voorganger: Frans Dam;
Lector: Daniëlle van der Meer;
Koor: LEF
Kosters: Willem Elstgeest en John Olijhoek;
Zaalteam: 7;
BHV-er: Daniëlle van der Meer
Intenties: Frans de Vette, Janus de Vette, Petrus Leonardus van Schie, Jan Zonneveld, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot

ZONDAG 13 DECEMBER: Woord- en Gebedsviering om 11.15 uur
3e zondag van de Advent
Er is een tweede collecte voor de Adventsactie
Voorganger: Thea Dingjan;
Lector: Adri van der Meer;
Koor: Nostalgie
Kosters: Sjaak van der Star en Theo Nieuwenhuizen;
Zaalteam: 1;
BHV-er: Jim van Tol
Intenties: Koos en Mien van Wieringen-Mooren, Piet en Grard Mooren-van Diemen, Jan Zonneveld, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot

ZONDAG 20 DECEMBER: Eucharistieviering om 9.15 uur
4e zondag van de Advent
Er is een tweede collecte voor de Adventsactie
Voorganger: Pastoor J. Glas;
Lector: Toos van der Hoorn;
Koor: Inspiratie
Kosters: Willem Elstgeest en John Olijhoek;
Zaalteam: 2;
BHV-er: Marc van Leijden
Intenties: Theo van der Geest, Nicolaas Petrus van der Meer, Jan Zonneveld,Nicolaas Cornelis Leonardus Koot

Let op Kerstvieringen!!!!!  Afgelast

Vanuit het Pastoraal Team is besloten om 2 vieringen in besloten kring te houden: 1e Kerstdag om 10 uur in Rijpwetering en 2e Kerstdag om 10.00 uur in Aarlanderveen. Voor de vieringen is er voor Hoogmade/Woubrugge nog plaats voor 3 personen om die viering daar bij te wonen. U kunt zich opgeven via het secretariaat of de BCP.
Indien er teveel aanmeldingen zijn, wordt er geloot.

Let op Kerstwandeling !!!!!! Afgelast !!!!!!!!

Op kerstavond kunt u wandelen door Hoogmade en op zoek gaan naar een kindje, geboren in een stal. Meer informatie vindt u op de pagina’s van Hoogmade/Woubrugge in Samenstromen.
U dient zich op te geven bij het secretariaat of via de BCP tot dinsdag 22 december.

 

Kerstochtend – 25 december 10 uur Afgelast

backlit, kerstboom, macro, paddestoel, natuur, zomer, buitenshuis, Kerst, blad, vervagenDe Kerstvieringen zullen dit jaar besloten zijn en worden via internet live uitgezonden. Dat betekent dat er geen vieringen zijn in Hoogmade. Voor parochianen, die geen internet hebben, is het mogelijk om

!!!!!!! in de Schuur de Eucharistieviering !!!!! Afgelast

vanuit Rijpwetering op een groot scherm mee te vieren. Wilt u laten weten of u interesse heeft om op Eerste Kerstdag naar De Schuur te komen, via het secretariaat op dinsdagochtend of via de mail (bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl).

Vieringen en intenties voor Kerstmis
De intenties (namen van dierbare overledenen) die al opgegeven waren voor kerstavond, 24 december en voor Eerste Kerstdag 25 december en intenties die nog opgegeven worden, zullen tijdens de ‘gestreamde’ (online vieringen) op
25 december getoond worden via het scherm in de Schuur.

Opgegeven intenties (tot 1 december) voor 24 en 25 december
Leny van der Meer-de Jong, Steef en Rie Winters-van Tol, Cor en Mien van Tol, Leny van Leijden-Hoogenboom, Nicolaas Petrus van der Meer, Petrus Leonardus van Schie, Joop van Noord, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot, Siem en Lena den Dubbelden, Bert van der Salm, Martinus Hendricus Hogenboom, Jan Hoogenboom, Siem Zwetsloot, Co en Jo Elstgeest, Siem Hijman.
U kunt nog intenties opgeven voor 24 en 25 december tot en met maandag 14 december via het secretariaat.

Kindje Wiegen, de film
Film, Filmrol, Video, Bioscoop, Super 8 Mm FilmOp 1e Kerstdag, 25 december om 12.00 uur is via het YouTube kanaal tv.rkgroenehart.nl de film te zien waarin kinderen uit alle kernen hun deel van het kerstverhaal laten zien.

ZONDAG 3 JANUARI: Woord- en Gebedsviering om 9.15 uur
Driekoningen – Openbaring des Heren
Voorganger: Pastor M. Hoogenbosch;
Lector: Cock de Lange;
Koor: Nederlandstalig koor
Kosters: Willem Elstgeest en Theo Nieuwenhuizen;
Zaalteam: 4;
BHV-er: Anita Deckers
Intenties: Leny van Leijden-Hoogenboom, Frans de Vette, Janus de Vette, Jan Hoogenboom, Petrus Leonardus van Schie, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot, Frans van Tol

Onderstaande is nog in afwachting van doorgaan
Alle live-streams gaan normaal door. Zie

ZONDAG 10 JANUARI: Woord- en Gebedsviering om 11.15 uur
Doop van de Heer
Voorganger: Frans Dam;
Lector: Cobie Wolvers;
Koor: Inspiratie
Kosters: Sjaak van der Star en John Olijhoek;
Zaalteam: 5;
BHV-er: Marc van Leijden
Intenties: Co en Jo Elstgeest, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot

ZONDAG 17 JANUARI: Woord- en Gebedsviering om 9.15 uur
Voorganger: Diaken A. van Aarle;
Lector: Alice van den Berg;
Koor: LEF
Kosters: Willem Elstgeest en John Olijhoek ;
Zaalteam: 6;
BHV-er: John Olijhoek
Intenties: Petrus Leonardus van Schie, Nicolaas Cornelis Leonardus Koot

ZONDAG 24 JANUARI: Eucharistieviering om11.15 uur
Voorganger: Pastoor J. Glas;
Lector: Lia van der Voorn;
Koor: Enjoy
Kosters: Sjaak van der Star en Theo Nieuwenhuizen ;
Zaalteam: 7;
BHV-er: Daniëlle van der Meer
Intenties: —

ZONDAG 31 JANUARI: Eucharistieviering om 9.15 uur – livestream viering
Opdracht van de Heer – Maria Lichtmis
Voorganger: Pastoor J. Glas;
Lector: Daniëlle van der Meer;
Koor: Nederlandstalig koor
Kosters: Willem Elstgeest en Theo Nieuwenhuizen;
Zaalteam: 1;
BHV-er: Daniëlle van der Meer
Intenties: Joop van Noord, Nicolaas Petrus van der Meer

Vergaderingen en bijeenkomsten in de pastorie te Hoogmade
Do. 3 dec. 14.00 uur DocBase financiële administratie
Vr. 4 dec. 16.00 uur BCP
Do. 7 jan. 9.00 uur bezoekgroep
Wo. 27 jan. 13.30 uur Verdeling Samenstromen
Wo. 27 jan. 14.30 uur Ophalen Samenstromen door bezorgers

Zaterdag 5 december is er een actie voor de voedselbank bij de COOP. De Bezoekgroep en de Pastoraatgroep hebben hun krachten gebundeld en staan vanaf 8.30 uur tot 14.00 uur. bij de COOP. U krijgt van ons een lijstje met producten die het meest nodig zijn. U kiest er daar één of twee van uit en doet deze bij ons in een doos of kratje. Wij brengen dan deze producten naar de voedselbank. U bent dan net Sinterklaas die op 5 december iets geeft!
Bezoekgroep en pastoraatgroep

 

Delen smaakt naar meer
Adventsactie | VastenactieMiljoenen vrouwen en kinderen wereldwijd lijden honger. En kunnen daardoor nauwelijks ontsnappen aan de vicieuze cirkel van armoede, ondervoeding en gebrekkige opleiding. Adventsactie geeft hun een steuntje in de rug. Kleinschalig en toegewijd. Dit jaar hebben we als federatie gekozen voor een project in Congo. In de Masisi leven duizenden mensen die zijn gevlucht voor extreem geweld. Zij hebben dringend behoefte aan voedsel. Adventsactie steunt het project waarbij 50 ontheemde gezinnen gezamenlijk voedsel verbouwen. Elke zondag tijdens de Advent wordt er iets over verteld en staat er bij de uitgang een doos(je) waar u een bijdrage in kan doen voor deze actie. U kunt ook rechtstreeks doneren op: NL89 INGB 0653 1000 00 t.n.v. Adventsactie, Den Haag. U kunt alles nog op u gemak nalezen op de brochure die u in de samenstromen heeft gekregen.
MOV Twan Goes en Jeanne Borst Oudshoorn.

Kerstfair – gewijzigde datum ! Dit is helaas afgelast !!!!!!!

Vrijdag 18 december!!!  Gaan de dames van klein onderhoud en de pastoraatgroep bloemstukjes en kerstkaarten verkopen. Ook Riet Nieuwenhuizen staat er weer met een levensmiddelenmand. De verkoop vindt dit jaar plaats in de PKN-kerk, Noordeinde 1A te Hoogmade. Tussen 11 en 15 uur kunt u hier terecht. De kerk is een openbare gelegenheid en dus houden wij ook de coronaregels aan : 1,5 meter afstand en een mondkapje is verplicht. Bij de ingang staat handgel.
Wij proberen er weer iets moois van te maken. U bent van harte welkom. De opbrengst is voor onze eigen parochiekern.
Pastoraatgroep en werkgroep klein onderhoud

 

Even voorstellen….
Velen van u hebben vast wel eens de naam ‘Pastoraatgroep’ voorbij horen komen. Voor diegenen die niet goed weten wat voor functie deze groep heeft, is hier een beknopte uitleg. Wie zijn wij en wat doen wij? De pastoraatgroep bestaat momenteel uit drie leden; Jeanne Borst, Liesbeth van der Star en sinds kort ook Jenny Vork. We worden ondersteund door pastor Marjo Hoogenbosch vanuit het pastoraal team. Met z’n vieren komen we elke maand bij elkaar om te kijken waar in onze parochie behoefte aan is. We overleggen met de verschillende groepen vrijwilligers die onze parochie rijk is waaronder de BCP (Beheercommissie Parochiekern) om sommige zaken van de grond te krijgen. Om een paar voorbeelden te geven; de afgelopen allerzielenherdenking bij het kerkhof, de aankomende voedselbankactie en -als het door mag gaan- de kerstwandeling door ons mooie dorp, waarover later meer. We leggen ons oor te luisteren bij de parochianen en staan open voor ideeën, evenals zorgen die hen bezig houden. Ook hebben we een adviserende rol naar het pastoraal team. Dit is waar wij ons grotendeels voor inzetten. Voor vragen, ideeën en of opmerkingen kunt u ons mailen op het volgende e-mailadres: pastoraatgroep_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl
Natuurlijk kan het ook bij het secretariaat, dan komt het ook bij ons terecht.
Namens de pastoraatgroep Jenny Vork

Kopij voor Samenstromen voor februari inleveren vóór maandag 11 januari a.s.
Intenties en kopij voor het inlegvel van februari inleveren vóór maandag 25 januari a.s.