Samen voor Onze Lieve Vrouw Geboorte kerk
Nieuwsbrief rondom parochiekern OLV Geboorte-De Goede Herder – 27

Paus Franciscus: Geen tolerantie voor racisme, maar zonder geweld

U kunt hier de boodschap zien van Paus Franciscus, waarin hij spreekt over de protesten in Amerika na het overlijden van George Floyd. Kijk de video-boodschap, klik hier.

Heilige Drie Eenheid
Christen geloven dat er een God is, die zich kenbaar maakt in drie goddelijke peronsen: de Vader, de Zoon (Jezus Christus) en de Heilige Geest. Deze drie worden de Heilige Drie-eenheid of Drievuldigheid genoemd. Vier mee aanstaande zondag online.
Hoe kunt u meedoen aan de vieringen?

Via onderstaande websites kunt u de vieringen online bijwonen (10:00 uur ‘s-ochtends):

U kunt uw collecte digitaal doen door een bijdrage te storten op het bankrekeningnummer van onze parochiekern:
IBAN NL56 RABO 0123.2001.05 t.n.v. H. Franciscus BCP Hoogmade – Woubrugge.

Eerste viering op 5 juli
De eerste plannen zijn gemaakt voor een openlucht viering op 5 juli aanstaande. Een tekening is gemaakt hoeveel stoelen er in de kerk passen, als alle stoelen 1.5 meter uit elkaar staan en we looppaden hebben om veilig naar een plek te lopen.Quiz van deze week is: hoeveel parochianen kunnen we ontvangen op 5 juli (rekening houdend met de 1.5 meter maatregel)? Stuur uw antwoord naar bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl.
PKN-kerk open voor meditatie
PKN-kerk opent iedere zaterdag van 10:30 tot 12:30 uur, voor een moment van meditatie.Pastor Marjo Hoogenbosch of dominee E. Westrik zullen afwisselend  aanwezig zijn voor een (pastoraal) gesprek.Ook zal er orgel muziek te beluisteren zijn. Lees meer hier.
Nieuwe directeur basisschool Ter Does
Meester Kees neemt afscheid en er komt een nieuwe directeur. Kunnen we wel op een feestelijke manier afscheid nemen van Meester Kees? En wanneer kunnen we de nieuwe directeur ontmoeten? We gaan het de komende maanden zien. Hierbij alvast een foto en een naam van de nieuwe directeur: Geeske Hoogenboezem. Lees meer in de Ter Does mededelingen, klik hier.
Gastheren/vrouwen gezocht
In de zomer hopen we weer de zondagsviering in Hoogmade te hebben. Dit kan alleen als er voldoende gastheren/vrouwen zijn die helpen om het binnenkomen e.d. in goede banen te leiden. Het gaat om iedereen welkom heten, vragen of mensen gezond zijn en dit aftekenen op een lijst. Wilt u iedereen welkom heten na vier maanden geen vieringen in Hoogmade?
U kunt uw naam doorgeven per mail aan: bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl.
Samen online ontmoeten
Op woensdagavond kunt u digitaal meedoen van 19:30 uur to 20:45 uur via Skype en elkaar ontmoeten rondom het evangelie.
U hoeft niets van de Bijbel te weten. We laten de woorden voor zichzelf spreken. Stuur een e-mail naar:  m.hoogenbosch@rkgroenehart.nl en ontvang de informatie.
Interessante links

Interessante links voor gezinnen

Nieuwsbrief Bisdom Rotterdam

Links Federatie en Parochiekern

Copyright © *2020* *Parochiekern Hoogmade-Woubrugge*

Mocht iemand deze nieuwsbrief willen ontvangen, geeft het mail adres door op:
*bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl*

Of voor vragen over onze parochiekern, neem contact op met: bcp_hoogmade_woubrugge@rkgroenehart.nl

Wilt u de nieuwsbrief ontvangen op een ander e-mail adres?
U kunt hier uw voorkeur e-mail adres opgeven of uitschrijven.