Kerkbalans 2020

Alle leden van de parochiekern ontvangen binnenkort de brief van de actie kerkbalans. U bent ook lid van onze parochiekern Onze Lieve Vrouw Geboorte – De Goede Herder en daar zijn we blij om. Als parochiekern willen we een plek zijn waar iedereen terecht kan. Om elkaar te ontmoeten en gezien te worden. Daarom vragen we onze leden om een financiële bijdrage. Zodat onze gemeenschap voor iedere parochiaan in Hoogmade/Woubrugge een thuis kan zijn. Ook voor het komende jaar hebben we volop plannen. Met veel vrijwilligers, ons pastorale team willen we allerlei activiteiten en veelkleurige vieringen organiseren, waarna we elkaar ontmoeten tijdens het koffiedrinken. Geef een vast bedrag per maand, samen kunnen we van betekenis zijn en blijven voor de mensen om ons heen.

Peter Borst, penningmeester