In het rooster voor Kerstmis stonden tot nu toe twee vieringen vermeld in onze parochiekern. De eerste op 24 december om 21.00 uur met koor Revival en de tweede op Eerste Kerstdag met koor Caecilia.

Omdat wij het jammer vonden dat er geen viering zou zijn die echt gericht is op kinderen, hebben wij het verzoek ingediend om een extra viering toe te mogen voegen. We zijn blij dat we hiervoor toestemming hebben gekregen.  Op 24 december om 17.00 uur zal in onze kerk een kerstviering plaatsvinden voor gezinnen met jonge kinderen in de basisschoolleeftijd. We bidden en zingen samen om de geboorte van Jezus te vieren en zullen samen met de aanwezige kinderen een mooi kerstverhaal spelen. 

Wilt u als gezin de kerstdagen beginnen met een sfeervolle kerstviering, dan bent u van harte welkom in onze kerk samen met de kinderen.