Ook onze kerk kwam niet ongehavend uit de storm die op 17 januari in ons land woedde. Het regende dakpannen. Meer dan 100 pannen kletterden op het plein, grote gaten in het dak achterlatend. Ook deze schade werd voortvarend aangepakt, de scherven werden verzameld en de stoere mannen die het dak op moesten, hadden al snel de klus weer geklaard.    In de tuin naast de orangerie moest een grote Leylandi-conifeer het onderspit delven en ging om.  Deze leverde verder geen gevaar op.  Ook hier werd de schade voortvarend aangepakt en is alles weer opgeruimd. Ook zo’n klus die voor ons kerkgangers plaatsvindt op momenten, waarvan wij denken dat er niemand in en om de kerk te vinden is, maar niets is minder waar.

Er wordt altijd wel gewerkt door onze vrijwilligers, die met hart en ziel bezig zijn voor ons mooie kerkgebouw en de tuin eromheen.