Op 18 maart vindt in Amsterdam de Stille Omgang weer plaats. Kijk HIER voor uitgebreide informatie over de Stille Omgang. Vanuit onze federatie gaan er vanuit Zevenhoven en Leimuiden bussen naar dit evenement.

Bus vanuit Langeraar

Voor het vertrek van de bus naar Amsterdam is er om 22.15 uur een kort Lof in de Kerk van de H. Adrianus te Langeraar. De bus maakt een tussenstop in Leimuiden en vertrekt daar om 23.00 uur vanaf PartyCentrum Keijzer, Dorpsstraat 30 te Leimuiden.

Na terugkeer in Langeraar is er daar in het Koetshuis koffie met een broodje. Dat is ook het geval in PartyCentrum Keijzer in Leimuiden.

Kaarten à € 15,- zijn tot 13 maart te verkrijgen bij:

  • Langeraar: secretariaat H. Adrianuskerk, tel. 0172-602130 (langeraar@rkgroenehart.nl);
  • Aarlanderveen: Leo van Veen, Berkenlaan 65, 2421 EH Nieuwkoop, telefoon 0172-604106 of 06-26661740 (leo.corrie@casema.nl);
  • Leimuiden: neem contact op met het lokale secretariaat van Leimuiden.

Bus vanuit Zevenhoven

Om 20.15 uur is er een kort Lof in de H. Johannes Geboortekerk in Zevenhoven, waarna de bus vertrekt naar Amsterdam. Kijk HIER voor het programma en over de wijze van aanmelden.

Jongerenprogramma

Voor jongeren is er een speciaal Stille Omgang Programma. Dit vindt plaats in de Mozes en Aäronkerk in Amsterdam.

Kijk HIER voor uitgebreide informatie over dit programma.