kerkbalans-uitgeven-2017U heeft er al van alles over kunnen lezen, de Kerkbalans.

In de Samenstromen, op de website, overal  kwam u de informatie tegen over deze actie, die erop gericht is, om onze gemeenschap financieel gezond te houden. Op zaterdag 21 Januari  werden om 13.00 uur overal in onze parochie de kerkklokken geluid als startsignaal voor de actie Kerkbalans. Voorafgaand aan dit moment werden alle medewerkers van onze parochiekern uitgenodigd om in de pastorie al hun spullen in ontvangst te komen nemen en gezamenlijk te lunchen. Grappig was het om te zien dat sommige lopers van elkaar niet wisten dat de ander ook op pad ging met de enveloppen. Wat dan wel weer opviel was dat er, behalve Dirk Janmaat en Gerard van den Ham, alleen maar vrouwvolk aan tafel  zat.

Inmiddels zijn alle lopers al weer langs de deuren gegaan om de enveloppen met de toezeggingen op te halen en mag onze penningmeester de toegezegde bijdragen  bijschrijven op de bankrekening. Dank aan al die parochianen die hun binding met onze H. Johannes Geboortekerk vertaalden in hun financiële bijdrage aan de actie Kerkbalans. En natuurlijk aan onze trouwe medewerkers, die in deze weken op pad zijn geweest.