In alle kerken van onze HH. Clara & Franciscus federatie wordt op zaterdag 21 januari 2017 om 13.00 uur de start van Actie Kerkbalans 2017 ingeluid door kerkklokken.

Mocht u onze kerkklokken horen, dan bent u dus getuige van het inluiden van deze jaarlijkse landelijke actie. Precies om 13.00 uur zullen in meer dan honderd plaatsen door het hele land de kerkklokken luiden.

logo-kerkbalansKerkbalans 2017 is een jaarlijkse gezamenlijke campagne van alle kerken in Nederland.  

In alle kerken van onze federatie worden niet alleen de klokken geluid, maar vinden allerlei activiteiten plaats, variërend van een bekende Nederlander als ‘klokkenluider’ tot het serveren van lekkere hapjes en drankjes. Meer informatie over de lokale activiteiten vindt u op de lokale nieuwspagina’s van deze website.

Uiteraard bent u tijdens het inluiden van harte welkom in onze kerken!