Zoals pastor Van der Ven zo mooi over ons koortje zei tijdens onze viering laatst: “Deze kerk is best groot. En Koor De Horizon staat maar vier meiden te zingen… maar ze weten wel de hele ruimte te vullen!”

En zo is het. Klein maar dapper en met heel veel plezier gaan we door. Wij vinden het zo bijzonder om te mogen zingen met elkaar!

Op maandag 19 december a.s. verzorgen wij weer de Kerstsamenzang die georganiseerd wordt door de Gemeenschap van kerken Nieuwkoop. Wij zingen dan natuurlijk weer samen met de harmonie van Muziekvereniging Eensgezind. Het is in Kaleidoskoop en begint om 19.30 uur. Zorg dat u op tijd bent want het is altijd ontzettend druk.

We zijn ook ontzettend blij dat we weer tijdens de Kerstnachtmis mogen zingen dit jaar in onze kerk. De viering begint om 21.00 uur. We gaan er een fijne avond van maken vol met mooie kerstliedjes die iedereen mee kan zingen. We hopen u graag te zien!

Koor De Horizon