Ga eens mee met een rondleiding, u zult dan versteld staan van wat u niet weet of wat u nog nooit is opgevallen in onze mooie kerk.

Rob Aupers geeft rondleidingen aan groepen van 15 tot 20 mensen. De rondleiding duurt ongeveer een uur, maar vaak langer om ook alle vragen te beantwoorden. Ook algemene vragen. Laatst waren er mensen en die vroegen waar in onze kerk die rood gele paraplu staat. Die staat er niet, maar waarom in sommige andere kerken wel, werd ook een antwoord op gegeven.

Denkt u te weten hoeveel beelden er in onze kerk staan? Zes? Nee, het zijn er elf. En waarom de linker kaarsenstandaard op het priesterkoor daar hoort te staan  en niet aan de andere kant? Ze zien er toch hetzelfde uit?

Waar zijn de kaarsen voor die aan de muren hangen? Hebben die mooie door Leo van Klink geschilderde panelen een functie vóór in de kerk?

Allemaal vragen waar u een antwoord op kan krijgen.

Nieuwsgierig geworden?

Verzamel minstens 10 maximaal 20 mensen en meldt u als groep aan via rajau@casema.nl of per telefoon 0172-572140 en maak een afspraak.

Echt de moeite waard.